Onze sponsoren:

Bestuur

  • Voorzitter

    Paul Rood

    voorzitter@vvtupos.nl

  • Penningmeester

    Ruud Driessen

    penningmeester@vvtupos.nl

  • Secretaris

    Lian Peeters-Timmermans

    secretaris@vvtupos.nl

Technische zaken

  • Coördinator CMV Niveau 1 t/m 3

    Steffie Lier van

    cmv@vvtupos.nl

  • Coördinator CMV Niveau 4 t/m 6

    Luc Coenen

    cmv@vvtupos.nl

  • Coördinator Recreanten Heren

    John Roeven

    jpmroeven@ziggo.nl

  • Coördinator Recreanten Dames

    Lian Peeters-Timmermans

    liantimmermans@hotmail.com

  • Coördinator CMV Niveau 1 t/m 3

    John Wijlick van

    cmv@vvtupos.nl

  • Technische Commissie

    Wim Corneth

    tc@vvtupos.nl

Bedrijfsbureau

  • Ledenadministratie

    Monique Thijssen

    ledenadministratie@vvtupos.nl

  • Vrijwilligers

    Anneke Lier van

    vrijwilligers@vvtupos.nl

  • Materiaalbeheer

    Vacature

    materiaalbeheer@vvtupos.nl

  • Kleding

    Vacature

    kleding@vvtupos.nl

  • Zaalreservering

    Ria Weijmans

    zaalreservering@vvtupos.nl

  • Wedstrijdsecretariaat Senioren

    Monique Thijssen

    ledenadministratie@vvtupos.nl

  • Wedstrijdsecretariaat C- & B-jeugd

    Monique Thijssen

    ledenadministratie@vvtupos.nl

  • Wedstrijdsecretariaat CMV

    Silvie Maes

    wedstrijden-cmv@vvtupos.nl

  • (Regio) scheidsrechter coördinator

    Michel Geurts

    arbitrage@vvtupos.nl

  • Verenigingsscheidsrechter coördinator

    Leon Stemkens

Sponsoring

  • Contactpersoon

    Peter Wijlick van

    sponsoring@vvtupos.nl

Communicatie

  • Algemeen

    Tom Heines

    communicatie@vvtupos.nl

  • Webmaster

    Jeroen Rood

    webmaster@vvtupos.nl

  • Vertrouwenspersoon

    Yvonne Coolen

    vertrouwenspersoon@vvtupos.nl

Activiteiten

  • Hoofd activiteitencommissie

    Guus Hunnekens

    activiteiten@vvtupos.nl

Privacybeleid | © 2019 Volleybalvereniging Tupos. Website gemaakt door: Jeroen Rood.